Odwiedziło nas 186863 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Aktualności
V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej
24.03.2019
22.03.2019r. odbył się V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

 

22.03.2019r. w naszej szkole odbyła się V edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej pt. ,,Let’s sing in English”. Konkurs, jak co roku, cieszył się dużym zainteresowaniem. Przygotowane wcześniej piosenki zaprezentowali uczniowie z 5 szkół: Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bielsku, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Orchowie, Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzemiesznie, Szkoły Podstawowej w Czerniejewie oraz naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słowikowie.

   Uczestnicy wystąpili w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii klas I-III udział wzięło 9 uczestników, natomiast w kl. IV-VIII – 17. Poziom jak zawsze był bardzo wysoki
i nasze niezależne jury miało nie łatwe zadanie. W pracach komisji konkursowej wzięli udział: p. Michał Wysocki, p. Rafał Nawrocki, p. Piotr Kubalewski oraz p. Elżbieta Maciejewska, która została przewodniczącą jury.

 

W kategorii kl. I-III przyznano 3 miejsca:

I miejsce – Anna Skrzypczak

II miejsce – duet: Joanna Pilarska i Maja Sobecka

III miejsce – Kamila Kryszak

 

W kategorii kl. IV-VIII:

I miejsce – Marta Majchrzak

II miejsce – Jagoda Szymkowiak

III miejsce - Martyna Walichnowska

            Jury przyznało uczestnikom także wyróżnienia. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy za udział w konkursie i drobne upominki.

Organizatorki:

Paulina Wojciechowska

Małgorzata Przybylska - Kamińska

 

zapraszamy do galerii zjęć : javascript:mctmp(0);

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".