Odwiedziło nas 290436 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - KONKURS NA NAJLEPSZĄ PREZENTACJĘ ULUBIONEJ KSIĄŻKI

Konkurs na Najlepszą Prezentację Ulubionej Książki 

W dniu 12 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Słowikowie odbył się Konkurs na Najlepszą Prezentację Ulubionej Książki. Organizatorami konkursu byli: p.Agnieszka Hartwich i p.Łukasz Zalewski.

Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i klasy IV-V. Każdy uczestnik konkursu wybierał dowolną książkę, którą chciał przedstawić i omówić. Podczas prezentacji można było wykorzystać przygotowane przez siebie rysunki, prace, prezentacje multimedialne, książki. Po każdym wystąpieniu uczeń odpowiadał na pytania jury, w skład którego weszli nauczyciele:  Agnieszka Hartwich, mgr Łukasz Zalewski, mgr Iwona Szczepańska, mgr Ewa Matkowska i mgr Paweł Pilarski. Komisja konkursowa oceniała prezentacje pod względem języka opowiadania, opanowania pamięciowego, wyrazu artystycznego i na podstawie odpowiedzi uczestnika na postawione pytania.

 

Spośród wszystkich uczestników jury zdecydowało przyznać następujące nagrody:

W kategorii klas I-III pierwsze miejsce zdobyły:

 Zosia Przybylska Sikora i Joanna Pawlaczyk z klasy II.


W kategorii klas IV-V pierwsze miejsce zdobyła:

 Aleksandra Szumera z klasy IV.


Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienie za udział i swoją prezentację.

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".