Odwiedziło nas 291426 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN KOMPETENCJI TRZECIOKLASISTY

OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN KOMPETENCJI TRZECIOKLASISTY z OPERONEM  uczniowie naszej szkoły pisali 14 kwietnia 2016 r. Sprawdzian rozpoczął się punktualnie o godzinie 9.00 od obejrzenia przez uczniów 5-cio minutowego filmu  terapeutycznego z Bratkiem. Bratek to przyjaciel dzieci, który pokazał im jak opanować lęk, poczuć pewność siebie i zabrać się bez stresu za rozwiązywanie zadań.

Tegoroczny sprawdzian składał się z dwóch podstawowych części: języka polskiego i matematyki oraz z części dodatkowej – przyrody. 

Na rozwiązanie pierwszego testu uczniowie mieli 45 minut. Następnie odbyła się przerwa trwająca 15 minut. Zaraz po niej o 10.15 uczniowie pisali test z matematyki. Tuż po nim odbył się mini test z przyrody trwający  20 minut.

Po części pisemnej, pani Iwona Szczepańska odczytała dzieciom Bajkę Bratka pt.,,O tym, dlaczego warto być dumnym ze swoich sukcesów” oraz przeprowadziła pogadankę. Następnie uczniowie klasy trzeciej malowali kolorowankę dopasowaną tematycznie do bajki. W dalszej części dzieci słuchały muzyki relaksacyjnej ,,Wizyta w parku”.

Za poprawne wykonanie wszystkich zadań uczeń może uzyskać 47 pkt, z czego 20 pkt za test z języka polskiego, 20 pkt za test z matematyki oraz 7 pkt za mini test z przyrody.

Wyniki testu są wskaźnikiem dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Dzięki nim można dowiedzieć się, co uczeń już umie, a z czym wciąż ma jeszcze problem.

W naszej szkole klasa trzecia to następujący uczniowie:

  • Wanessa Bernaś,
  • Nikola Kujawa,
  • Klaudia Michalak,
  • Weronika Ogara
  • Wiktor Smarzyk ,
  • Zofia Zielazna

wychowawcą obecnie jest  p. Iwona Szczepańska.

Życzymy jak najlepszych wyników naszym TRZECIOKLASISTOM!!!

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".