Odwiedziło nas 290254 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dzień Przedszkolaka

 

W  czwartek, tj. 22 września  w Przedszkolu w Słowikowie obchodzony był  „ Dzień Przedszkolaka”. Na uroczystość zostali zaproszeni rodzice, p. Dyrektor oraz uczniowie z klas I-III  wraz z wychowawcami. Gośćmi specjalnymi byli nasi przyjaciele z sąsiedniego przedszkola, grupa „ Żabki” z Orchowa z wychowawcą panią Anną Muszyńską wraz z opiekunami. Przy tej okazji dziękujemy za prezenty oraz liczymy na częstsze spotkania.

Główną atrakcją tego dnia był występ TEATRU ZA MIASTEM, który przyjechał do nas z przedstawieniem pod tytułem „Mleczaki Króla Juliana”. Przepiękne stroje, bogata choreografia, żartobliwe dialogi, a do tego kunszt aktorski sprawiły, że wszyscy wpatrzeni byliśmy w słowikowską scenę. Wspólne pamiątkowe zdjęcia zakończyły wizytę aktorów z Gniezna. Mamy nadzieję, że to pierwsze, ale nie ostatnie przedstawienie w wykonaniu TEATRU ZA MIASTEM.

Ale to nie koniec atrakcji… Po występie wspólna zabawa z rodzicami, tańce, kawa, ciasto oraz tort  przygotowany specjalnie dla naszych przedszkolaków oraz ich rodziców przez panie z przedszkola.

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".