Odwiedziło nas 290472 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - DYSKOTEKA Z OKAZJI DNIA CHŁOPCA

DYSKOTEKA Z OKAZJI DNIA CHŁOPAKA

 

     Dnia 30 września 2016r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Słowikowie Prowadzonym przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi ,,RAZEM” w Sali Wiejskiej w Słowikowie, odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopca.

    Wszyscy uczniowie mogli wziąć udział w przeróżnych konkurencjach i zostać zwycięzcami w wybranej kategorii. Zostali poddani próbie: zwinności, projektowania, malowania twarzy i tańca. Na koniec wyłoniono najlepszych i nadano im tytuły mistrzów: projektowania, wizażu, tańca. Podczas zabawy odbył się również konkurs na ,,Super Chłopaka’’. Pierwsze miejsce zajął Tomasz Smarzyk z klasy VI, drugie Łukasz Witkowski z klasy V.

    Zabawa jak to zwykle bywa była udana. Rytmiczna muzyka zachęcała do pląsów i porywała do tańca nawet najbardziej opornych. Uczniowie bawili się świetnie do samego końca, a szczególnie chłopcy, ponieważ zabawa była właśnie z okazji ich święta. Nad całością czuwali nauczyciele ZSP w Słowikowie.

 

Anna Szmańda

 

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".