Odwiedziło nas 291894 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - DZIEŃ ZIEMNIAKA

Dzień Pieczonego Ziemniaka w Niepublicznym Przedszkolu w Słowikowie prowadzonym przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi ,,RAZEM”

     Dnia 18 października 2016r. w Niepublicznym Przedszkolu w Słowikowie odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka. Tego dnia gościnie przybyli do nas przedszkolaki, grupa „Biedronek” i grupa „Żabek” wraz z wychowawczyniami i opiekunkami z przedszkola w Orchowie.

      Na Sali Wiejskiej w Słowikowie dzieci miały zapewnioną wspaniałą zabawę i moc atrakcji poprzez różnorodne konkurencje sportowe i konkursy oraz zabawy muzyczno -ruchowe. Atrakcją uświetniającą Święto Pieczonego Ziemniaka było wykonanie kukiełki tj. „Zwierzaka -Cudaka”. Wszystkie prace trafiły na wystawkę i zdobiły kącik przedszkolny. Tego dnia można było skosztować różnych przysmaków takich jak: frytki, placki ziemniaczane, sałatka ziemniaczana i wiele innych potraw oczywiście przyrządzonych z ziemniaków. Na koniec imprezy wszyscy zostali zaproszeni na ognisko do parku w Słowikowie, przy którym dzieci mogły skosztować pieczonego ziemniaka z gzikiem.

       Spotkanie było bardzo udane i na pewno pozostanie w pamięci. Mamy nadzieje, że wspólnie spędzony czas przyniósł wszystkim wiele radości i dostarczył pozytywnych wrażeń. Ten jesienny dzień pachnący pieczonym ziemniakiem na pewno wszyscy będą długo pamiętać… J

 

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".