Odwiedziło nas 292350 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - JASEŁKA

Jasełka

     22 grudnia 2016 r. o godzinie 13.00 w pięknie udekorowanej Sali Wiejskiej w Słowikowie zebrali się: nauczyciele, uczniowie ZSP i ich rodzice oraz terapeuci, pracownicy i podopieczni ŚDS w Słowikowie. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. O dobrą zabawę i miłe doznania słuchowe zadbali zaś zdolni aktorzy i wokaliści – uczniowie ZSP pod opieką pani Renaty Szumery i Marii Czech.

Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa szukających miejsca do schronienia na noc, którzy po bezowocnych poszukiwaniach zdecydowali się przenocować w stajni. Jednak to do nich i małego Jezuska przybyli tak honorowi goście jak trzej mędrcy i złożyli dzieciątku pokłon

Ogromne zaangażowanie młodych aktorów, nauczycieli i rodziców opłaciło się, gdyż przedstawienie wywarło duże wrażenie i poruszenie. Natomiast dzieci miały możliwość uczestniczenia w tradycji, a także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych.

Po Jasełkach odbyły się występy koła tanecznego pod kierunkiem p. Anny Szmandy i p.Iwony Szczepańskiej oraz uczniów ZSP w Słowikowie. Koło taneczne pięknie uświetniło spotkanie swoimi występami. Był to pierwszy występ grupy tanecznej, dlatego wzbudził on wielkie emocje wśród dzieci. Widzowie byli zachwyceni, występy nagrodzili gromkimi brawami. 

 Na zakończenie zgromadzeni goście wysłuchali świątecznych życzeń Pani Dyrektor Elżbiety Przybylskiej.

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".