Odwiedziło nas 291415 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - KATEDRA POZNAŃ 14.01.2017r.

 Koncert Flażoletowy uczniów ze Słowikowa

 

    W sobotę 14 stycznia 2017 r. szkolny zespół flażoletowy wziął udział w koncercie flażoletowym w Poznańskiej Bazylice Archikatedralnej.

  W spotkaniu wzięło udział ponad 1600 uczniów z 76 szkół w Polsce.

Koncert pt.: „ Śladami Trzech Króli -  czyli XXI spotkanie flażolecistów przy betlejemskim  żłóbku” rozpoczął  się o godzinie 11:00. Na tym wyjątkowym spotkaniu obecny był Ksiądz Biskup Grzegorz Balcerek.  

 Każdy uczestnik otrzymał śpiewnik z nutami do gry. Wykonano 11 kolęd z towarzyszeniem organów katedralnych. W tym roku uczniom towarzyszyli rodzice, którym dziękujemy za pomoc i wspólne kolędowanie.

  Po koncercie przejechaliśmy do Galerii nad Maltą i po konsumpcji w Mc Donald’s udaliśmy się na film pt.: „Sing”. Pobyt w Poznaniu był sfinansowany przez Radę Rodziców oraz Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „Razem” w Słowikowie. Serdecznie dziękujemy sponsorom, ponieważ jeszcze długo będziemy wspominać ten wyjazd.  

Opiekun Koła Flażoletowego - Maria Czech

 wraz

 z wychowawcami:

 Anną Szmańdą, Danutą Witkowską

 i Joanna Miśkiewcz

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".