Odwiedziło nas 291509 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

    24 stycznia 2017r. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „Razem”, które prowadzi szkołę i przedszkole we współpracy ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Słowikowie zorganizowało uroczyste spotkanie Dziadków i wnuków.               

    Uroczystość odbyła się w godzinach od. 10.00 do 12.00 na Sali Wiejskiej w Słowikowie dla dzieci przedszkolnych i ich dziadków. Program artystyczny przygotowały panie z przedszkola.  Natomiast uroczystość dla dzieci szkolnych klasy 1- 6 odbyła się o godzinie 14:00. Pani Dyrektor Elżbieta Przybylska powitała przybyłych gości i złożyła serdeczne życzenia z okazji Ich święta. Na początek uczniowie koła flażoletowego prowadzonego przez Panią Marię Czech zagrało dwa utwory: ,,Dzwonki Sań” i Piosenka dla Babci i Dziadka”. Później uczniowie klasy szóstej Jakub Miśkiewicz i Tomasz Smarzyk zagrali na dzwonkach chromatycznych kolędę ,,Lulajże Jezuniu”. Na zakończenie wystąpili uczniowie koła tanecznego prowadzone przez Panią Annę Szmańdę i Iwonę Szczepańską, prezentując dwa układy taneczne. Po występach wszyscy uczniowie zaśpiewali wspólną piosenkę o ,,Babci i Dziadku’’ oraz „100 lat„ dla przybyłych gości. Wnukowie wręczyli w ramach upominku własnoręcznie zrobione „serduszka z świeczką”.  Jako słodki upominek od organizatorów uroczystości, wjechał na salę olbrzymi tort z racami. Rodzice przygotowali na to spotkanie kawę oraz liczne ciasta i słodkości dla wszystkich uczestniczących w imprezie. Tradycyjnie pomogli bardzo dużo w obsłudze gości i podczas organizacji tej uroczystości, śmiało można powiedzieć, że na pomoc Rodziców zawsze placówka może liczyć. Oprawę muzyczną zapewnił DJ Kamil Murawiak, który przygrywał podczas uroczystości. Dziadkowie i wnukowie uczestniczyli także w wesołych konkursach, które przygotowała Pani Kamila Gonicka.  Spotkanie było bardzo wesołe i udane. To już kolejny rok, kiedy frekwencja uczestników spotkania była bardzo duża. Do dziś dzieci i dziadkowie wspominają swoją wspólną zabawę. Cieszymy się, że dostarczyliśmy wielu pozytywnych emocji.

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".