Odwiedziło nas 291396 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - DZIEŃ PIERWSZY FERII - KONIN MIKROSKALA

Dnia 31.01.2017r  uczniowie ZSP w Słowikowie wybrali się do Centrum Edukacji i Rozrywki  Parku Makiet ,,Mikroskali'' w Koninie.

 

      W Mikroskali na uczniów czekało ponad 50 różnych ciekawych makiet i dioramów  o charakterze edukacyjnym i rozrywkowym. Wyjątkowość parku tkwi w tym, że przedstawiane są wydarzenia a nie tylko budowle. Niektóre makiety były interaktywne, które uruchamiali dzieci. Jest to jedyny taki Park w Polsce oraz w Europie. Makiety przedstawiały sceny z popularnych filmów, obrazy z historii Polski i Świata. Wystawy są wsparte licznymi opisami i prezentacjami multimedialnymi, co pozwoliło uczniom na poznanie wielu ciekawych faktów. Każdy uczestnik wycieczki był na seansie filmowym 6D, jest to popularna na całym świecie forma rozrywki, łącząca projekcje filmową z mnóstwem realistycznych efektów specjalnych takich jak np.: ruchome fotele, woda, wiatr i wiele innych. Dzięki połączeniu realnych efektów z obrazem uczniowie odczuwali na własnej skórze doznania bohaterów filmów.  Na zakończenie wycieczki wszystkie dzieci otrzymały kalendarze, które sami muszą wyciąć, złożyć i skleić.

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".