Odwiedziło nas 292317 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - KONCERT FLAŻOLETOWY

Koncert Flażoletowy

 na

 „Kiermaszu Wielkanocnym”

 

 

      W minioną niedzielę: 2 kwietnia 2017r. o godz. 10.00 uczniowie z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego, prowadzonego przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „Razem” w Słowikowie wystąpili na „Kiermaszu Wielkanocnym” w Orchowie.

  Przewodnicząca KGW „KANWA” p. Stanisława Kryszak zaprosiła osobiście uczniów na spotkanie w Domu Strażaka i Kultury, w którym przygotowano bardzo ładny i ciekawy kiermasz rękodzieła wielkanocnego. Oprócz stroików były także tradycyjne potrawy wielkanocne.

     Zespół Flażoletowy pod kierunkiem Marii Czech i we współpracy z p. Renatą Szumerą zaprezentował umiejętności muzyczno-wokalne oraz umilił spotkanie. Zebranym wystawcom i gościom odwiedzającym przygotowane stoiska z rękodziełem uczniowie przedstawili na flażoletach utwory o tematyce wiosenno-wielkanocnej. Koncert spotkał się z dużym aplauzem widowni i zebrał gromkie brawa. Dzieci zostały obdarowane słodyczami oraz zaproszone na degustację przygotowanych potraw wielkanocnych. Kiermasz Wielkanocny przebiegał w miłej, rodzinnej atmosferze. Rodzicom dziękujemy za dowiezienie dzieci oraz wszystkim, którzy pomogli zorganizować koncert zespołu flażoletowego.

 

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".