Odwiedziło nas 290246 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ


 MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ
W dniu 18.05.17 odbył się po raz trzeci konkurs piosenki Angielskiej Let's Sing w Zespole Szkolno-Przedszkolnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi RAZEM.
W konkursie wzięły udział cztery szkoły: ZSP Słowikowo, Niepubliczna Szkoła w Bielsku, ZSP Orchowo i SP1 Trzemeszno. Wśród uczestników wyłoniono następujących finalistów:

KATEGORIA KLAS  1-3
1.Zuzanna Wiśniewska- SP 1 Trzemeszno
2. Zosia Przybylska, Jowita Pilarska, Oliwia Smarzyk i Jakbu Gruszczyński- ZSP Słowikowo 3. Katarzyna Gruszczyńska, Nadia Kostyszyn- ZSP Słowikowo

KATEGORIA KLAS  4-6
1. Oliwia Sosna - SP 1 Trzemeszno
 2. Alekszandra Szumera, Alicja Kostyszyn- ZSP Słowikowo
3. Wiktoria Grylewicz- Niepubliczna Szkoła Podstawowa Bielsko

W jury zasiadły panie; Magdalena Kasprowicz, Ewelina Gumienna - Urząd Gminy Orchowo, Paulina Wojciechowska- nauczycielka języka angielskiego. Dzieci nie tylko pięknie śpiewały w języku angielskim ale i przygotowały piękne występy artystyczny. Na zakończenie Pani Dyrektor Elżbieta Przybylska wręczyła nagrodzonym uczestnikom cenne nagrody rzeczowe. Organizatorami konkursu były pani Małgorzata Przybylska Kamińska i pani Kamila Gonicka. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również tak licznie, a może i liczniej młodzi artyści przystąpią do konkursu.Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".