Odwiedziło nas 290265 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - WYSTĘPY KOŁA FLAŻOLETOWEGO I KOŁA TANECZNEGO Z OKAZJI DNIA MATKI W ORCHOWIE

Występy Koła Flażoletowego i Koła Tanecznego
z okazji Dnia Matki w Orchowie

   18 maja 2017r. o godz. 15.00 uczniowie z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego, prowadzonego przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „Razem” w Słowikowie wystąpili podczas uroczystego spotkania z okazji zbliżającego się Dnia Matki w Orchowie.
  Przewodnicząca Klubu Seniorów „Złota Jesień” p. Teresa Cieślewicz zaprosiła uczniów na spotkanie w Domu Strażaka i Kultury, gdzie zebrali się przedstawiciele okolicznych Klubów: min. ze Skubarczewa, Słupcy i Gniezna. Przybyli także goście specjalni i sponsorzy.
     Zespół Flażoletowy pod kierunkiem Marii Czech zaprezentował umiejętności wokalno-muzyczne. Zebranym seniorom i gościom uczniowie zagrali na flażoletach utwory związane z Dniem Matki. Największą uwagę wzbudził jednak zespół taneczny pod kierunkiem Pani Anny Szmańdy i Pani Iwony Szczepańskiej, który brawurowo zatańczył „Rock and roll” oraz przedstawił układ taneczny do piosenki „Hallelujah” z duetem w roli głównej. Piękny utwór zaśpiewały: Aleksandra Szumera i Alicja Kostyszyn z klasy 5 - ZSP Słowikowo. Dużą uwagę wzbudził także taniec najmłodszej grupy dziewcząt, ze wstążeczkami.
   Program artystyczny w wykonaniu uczniów ze szkoły w Słowikowie bardzo się wszystkim podobał a świadczyły o tym gromkie i długie brawa. Uczniowie zostali obdarowani słodyczami oraz zaproszeni na słodki poczęstunek.

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".