Odwiedziło nas 291514 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - SPOTKANIE DRUŻYNY ZUCHOWO-HARCERSKIEJ ZE STRAŻAAMI

Spotkanie Drużyny Zuchowo – Harcerskiej ze Strażakami OSP w Słowikowie
       W dniu 20.05.2017r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym drużyna Zuchowo - Harcerska po raz kolejny miała zaszczyt czynnie uczestniczyć w zajęciach z naszymi lokalnymi strażakami.
      Panowie zaprezentowali całe wyposażenie wozu strażackiego, a także poszczególne elementy stroju i ekwipunku strażaka, mieliśmy okazję przyjrzeć się również mozolniej pracy strażaków. Zwijaliśmy wąż strażacki, puszczaliśmy wodę, a także mogły zasiąść w kabinie przeznaczonej dla ratowników i za kierownicą pojazdu. Zafascynowane i zaciekawione dzieci wykazały ogromne zainteresowanie spotkaniem, podczas którego nabyły wiedzę dotyczącą odpowiedzialnej i pożytecznej pracy strażaka. W końcowej części spotkania dzieci zadawały pytania, na które panowie strażacy chętnie odpowiadali. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze przy wspólnym ognisku, za co BARDZO DZIĘKUJEMY

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".