Odwiedziło nas 291433 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - W ŚWIECIE BAJEK, BAŚNI I LEGEND

,,W świecie bajek, baśni i legend”

W środę  31 maja w  sali wiejskiej w Słowikowie odbył się konkurs  pt.: ,,W świecie bajek, baśni i legend”  organizowany przez Panie: Monikę Górną i Renatą Goińską z Niepublicznego  Przedszkola  w Słowikowie. Konkurs był organizowany dla dzieci sześcioletnich i pięcioletnich  z terenu  gminy Orchowo  i gmin  sąsiadujących. Do udziału w konkursie zgłosiło się  5 przedszkoli:

  • Przedszkole nr 1 „Chatka Puchatka” w Trzemesznie,
  • Niepubliczne  Przedszkole  w Różannie,
  • Niepubliczne  Przedszkole  w Bielsku,
  • Przedszkole   nr 2  im. „Misia Uszatka” w Trzemesznie,
  • Przedszkole Gminne w Orchowie.

Celem konkursu była  popularyzacja świata twórczości literackiej dla dzieci oraz rozwijanie zainteresowań czytelniczych. Dzieci spisały się na medal, wykazały się bogatą wiedzą, układały historyjki obrazkowe, puzzle,  rozpoznawały rekwizyty z bajek. Za swój występ  wszystkie dzieci otrzymały nagrody i dyplomy. Każdy uczestnik wykazał się olbrzymią wiedzą na temat bajek, baśni i legend. Przy okazji było mnóstwo słodkości i ogrom świetnej zabawy!

Niepubliczne Przedszkole w Słowikowie  kieruje szczególne podziękowanie   sponsorom za wsparcie finansowe: Zakładowi Mechanicznemu  -Lech  Podgórski, oraz Aptece Orchowskiej , Aptece  pod Moździerzem oraz  Marketowi  Spożywczo- Przemysłowemu Dino za  słodycze i upominki.

 

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".