Odwiedziło nas 291531 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - KONKURS RELIGIJNO - HISTORYCZNY

Konkurs historyczno-religijny

31 maja 2017 w Szkole Podstawowej w Trzemżalu odbył się konkurs historyczno-religijny o życiu i działalności Św. Wojciecha, w którym wzięli udział reprezentanci ze:

  • SP nr 1 z Trzemeszna,
  •  SP nr 2 z Trzemeszna,
  • SP z Kruchowa, SP z Trzemżala
  • Szkoły Podstawowej ze Słowikowa.

Z każdej ze szkół udział wzięło po trzech uczestników. Uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom wiedzy i przygotowania, co miało odzwierciedlenie w zdobytych punktach. Dostarczyło to satysfakcji organizatorom konkursu, członkom jury, a także sprawiło wiele radości samym uczestnikom. Szkołę Podstawową ze Słowikowa reprezentowali uczniowie z klasy VI w składzie: Natalia Kwapich, Wiktoria Kupś i Jakub Miśkiewicz, których przygotował nauczyciel historii – Łukasz Zalewski. Wśród laureatów znalazła się Natalia Kwapich, która – tak jak w poprzedniej, zeszłorocznej edycji konkursu – zajęła drugie miejsce. Zwyciężył Karol Pietras ze Szkoły Podstawowej z Trzemżala, a trzecie miejsce zajęła Weronika Wiśniewska ze SP nr 1 z Trzemeszna.

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".