Odwiedziło nas 291536 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - WYCIECZKA W BIESZCZADY

Wycieczka w Bieszczady

Od dnia 09.06-14.06.2017 Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słowikowie uczestniczyli w wycieczce w Bieszczady.

Pierwszego dnia zwiedzali  Jaskinię Raj oraz piękny zamek w Chęciny gdzie odbył się pierwszy nocleg. Drugiego dnia podrodze zabrali panią przewodnik która pokazała zwiedzającym piękne miasto Sanok między innymi zamek i rynek. Koło godziny 17.30 wszyscy  udali się do miejscowości Zwierzyń gdzie nocowali (3 dni). Następnego dnia zwiedzali prywatne muzeum Knieja, oraz podziwiali widoki z kolejki bieszczadzkiej. Zwiedzili także Solinę, pływali statkiem Tramp. Przedostatni dzień zwiedzali zabytkowy kościół, wchodzili na szczyt Mała Rawka 930 m n.p.m. Ostatniego dnia zwiedzali zamek Potockich w Łańcucie oraz piękny rynek w Sandomierzu. W drodze do domu zwiedzili jeszcze w góry Świętokrzyskie i  wchodzili na szczyt góry Łysic.

    Wszyscy wrócili autokarem w środę wieczorem (14.06.) do Słowikowa zmęczeni,ale zadowoleni, bogatsi o nowe informacje i doświadczenia.

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".