Odwiedziło nas 291658 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ I PASOWANIE NA UCZNIA

Dzień Edukacji Narodowej i Pasowanie na Ucznia

19 października 2017 roku o godz. 12.00 w Sali Wiejskiej w Słowikowie  odbyło się uroczyste Pasowanie Pierwsaków na uczniów oraz apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Prowadzącymi akademii byli: Wiktoria Kupś i Jakub Miśkiewicz z kl. VII.

 Jako pierwsza wystąpiła klasa pierwsza pod opieką wychowawcy pani Julity Szoszorek, która zaprezentowała piękny program artystyczny. Dzieci złożyły ślubowanie w obecności rodziców, zaproszonych gości oraz całej społeczności szkolnej. Tradycyjnie otrzymali wiele prezentów i życzeń.

Kolejnym punktem uroczystości był apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas którego Samorząd Uczniowski oraz Zespół Flażoletowy pod opieką Pań: Marii Czech i Anny Szmańdy uatrakcyjnili ten dzień wierszami i utworami muzycznymi z akompaniamentem instrumentów. Po zakończonym programie artystycznym uczniowie wręczyli własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami dla nauczycieli i pracowników szkoły. Następnie głos zabrała pani Dyrektor Elżbieta Przybylska, która wręczyła wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty dyplomy uznania za wkład pracy na rzecz Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Słowikowie. Miłym akentem tej uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci klasy I.

 

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".