Odwiedziło nas 292340 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - HALLOWEEN

Halloween Party

Dnia 30.10.2017r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Słowikowie odbyła się dyskoteka z okazji Halloween. Przybyli na nią uczniowie klas I-VII szkoły podstawowej w barwnych, bardzo pomysłowych a niekiedy strasznych kostiumach. Dzieci przebrane były m.in. za wiedźmy, diabły, kościotrupy, choć zdarzały się także nietypowe stroje takie jak czarny kot czy mumia.

Na początku odbyło się przedstawienie przygotowane przez uczniów klas IV-VII mające na celu wprowadzenie pozostałych kolegów w tradycje i kulturę związaną ze świętem Halloween.

Poza zabawą taneczną czekały na uczestników różne konkursy z nagrodami. Pierwszym z nich był konkurs na najpiękniejszy, najbardziej pomysłowy i samodzielnie wykonany strój. Jury miało niełatwe zadanie, aby wyłonić zwycięzców.

I miejsce zajął - Miłosz Wiszniowski przebrany za mumię,

II  miejsce - Wiktoria Kupś,

III miejsce -  Dominika Dzikowska.

 

Wśród pozostałych konkursów były m. in. łowienie jabłek z miski z wodą, ubieranie stracha na wróble, owijanie mumii papierem toaletowym czy przebijanie balonów z cukierkami za pomocą lotek.

Zabawa była bardzo udana. Wszystkie dzieci chętnie tańczyły oraz brały udział w zabawach przygotowanych przez organizatorki: Ewę Grącką, Paulinę Wojciechowską, Agnieszkę Hartwich oraz Izabelę Kubacką.

 

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".