Odwiedziło nas 291895 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - ZAWODY SPORTOWE W UNIHOKEJA

Zawody sportowe w unihokeja

    Dnia 14.11.2017r. uczniowie Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Słowikowie uczetniczyli w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w unihokeju.

      Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn, były trzy grupy (dziewczyny ze Slowikowa w szranki staneły z Lądkiem, Cieninem Kościelnym oraz Zagórowem).
W pierwszym meczu zremisowaliśmy z Lądkiem 0:0 w drugim przegraliśmy z Cieninem Kościelnym 3:0 w meczu z Zagórowem wygraliśmy 1:0 i z czterema punktami zapewniliśmy sobie udział półfinale. W meczu półfinałowym z Ratyniem w meczu zremisowalismy 0:0 osatecznie przegraliśmy w karnych 2:0 i zawody skończyliśmy na miejscu IV-VI. Jest to najlepszy występ dziewcząt w hokeju na mistrzostwach powiatu. 

Skład naszego sespołu: w bramce KLAUDIA MICHALAK, obrońcy NIKOLA KUJAWA, OLIWIA SMARZYK, ZOSIA PRZYBYLSKA, JULIA WITKOSKA, IGA GRUSZCZYŃSKA, DOMINIKA DZIKOWSKA, pomocnicy: SARA TALACZYŃSKA, ALEKSANDRA KUBACKA napastnik: ALEKSANDRA SZUMERA.

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".