Odwiedziło nas 291409 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - REWIA NA LODZIE - POZNAŃ

Moskiewska Rewia na Lodzie

29 listopada 2017r. uczniowie ZSP w Słowikowie wybrały się wraz z nauczycielami na wycieczkę do Hali Widowiskowo-Sportowej ,,Arena” w Poznaniu.

      Celem wycieczki było przedstawieniew wykonaniu znanej z występów na całym Świecie Moskiewskiej Rewii na lodzie, która zaprezentowała fantastyczne, baśniowe widowisko dla dzieci, oparte na motywach baśni autorstwa H. Ch. Andersena ,,Królowa Śniegu”.Piękne, różnorodne kostiumy,  bardzo bogata scenografia, układy choreograficzne zostały zaprojektowane przez Olgę Kondraszową – mistrzynię jazdy figurowej. Ponadto wartość artystyczną spektaklu wzbogaciły fantastyczne efekty specjalne, wraz z pokazem sztucznych ogni w finale rewii. W trakcie przedstawienia mogliśmy podziwiać nie tylko doskonałą muzykę i choreografię ale również indywidualne popisy zawierające trudne elementy jazdy figurowej.

 

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".