Odwiedziło nas 291526 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - MEDIACYJNY WEEKEND

Mediacyjny weekend :)

Uczniowie naszej szkoły w składzie: Dominika Dzikowska, Iga Gruszczyńska, Zosia Przybylska-Sikora, Zosia Zielazna oraz Jakub Gruszczyński, Jakub Miśkiewicz, Bartosz Talaczyński i Łukasz Witkowski uczestniczyli w weekendowym spotkaniu mediatorów rówieśniczych z Wielkopolski i Pomorza.

Zlot mediatorów odbył się w dniach od 1 do 3 grudnia, w Szkole Podstawowej w Wielowsi, niedaleko Kalisza. W spotkaniu udział wzięli uczniowie z 13 szkół.

Celem wizyty było bliższe zapoznanie się mediatorów rówieśniczych, wymienienie się doświadczeniami w rozwiązywaniu konfliktów szkolnych, integracja a przede wszystkim ... dobra zabawa! :)

W programie spotkania były warsztaty z panią mediator sądową Katarzyną Stryjek, zajęcia z pracy nad emocjami, gra terenowa z licznymi konkurencjami, spotkanie ze Świętym Mikołajem, bal przebierańców, "pokaz mody". Ponadto, do dyspozycji uczestników były ścianki wspinaczkowe oraz dwie sale gimnastyczne z bogatym zapleczem.

Wyjazd był wyjątkowo udany, kolejne spotkanie mediatorów już w czerwcu!

 

 

 

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".