Odwiedziło nas 290289 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - Konkurs z języka angielskiego - ,Top hundred words?

,Top hundred words”

,,Top hundred words” to tytuł konkursu ortograficznego z j. angielskiego, który odbył się w naszej szkole 13.12.2017 roku. Został on zorganizowany przez nauczycielki języka angielskiego: p. Ewę Grącką i p. Paulinę Wojciechowską. Konkurs miał na celu:popularyzację języka angielskiego wśród uczniów, rozwijanie zainteresowań uczniów w kierunku języków obcych, zwrócenie uwagi na rolę poprawności językowej, tworzenie uczniom możliwości współzawodnictwa i rywalizacji w rozwijaniu swoich uzdolnień, podniesienie poziomu wiedzy językowej oraz motywowanie uczniów do samodzielnej pracy nad językiem.

 

Zadaniem uczniów było opanować w formie pisemnej jak największą ilość słówek z języka angielskiego, które umieszczone zostały na gazetce w dolnym korytarzu szkoły. Uczniowie klas I-III mieli do opanowania 60 słówek na żółtym tle, natomiast uczniowie klas IV-VI – 100 słówek (żółte i czarne).

W pierwszej kategorii miejsce pierwsze zajął Miłosz Wiszniowski, natomiast wśród uczniów klas IV-VII: I miejsce – Aleksandra Kubacka, III miejsce – Mariusz Sobkowiak.


  


 

 

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".