Odwiedziło nas 291622 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - Koncert Flażoletowy w Poznaniu - STYCZEŃ 2018

Zespół Flażoletowy ze Słowikowa na koncercie w Archikatedrze, w Poznaniu 

 

     13 stycznia 2018r. Zespół Flażoletowy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wziął udział w koncercie w Poznańskiej Bazylice Archikatedralnej.

  W spotkaniu wzięło udział ponad 1700 uczniów z całej Polski.

Koncert pt.: „Śladami Trzech Króli -  czyli XXII spotkanie flażolecistów przy betlejemskim żłóbku” rozpoczął się o godzinie 10:30. Na tym wyjątkowym spotkaniu obecny był Ksiądz Biskup Grzegorz Balcerek.  

   Dzieci otrzymały śpiewniki z nutami do gry. Wykonano 11 kolęd z towarzyszeniem organów katedralnych. Nastrój nabożeństwa z towarzyszeniem flażolecistów udzielił się wszystkim zebranym. Nasi uczniowie wystąpili w równych zielonych pelerynach, których uszycie sfinansowała Rada Rodziców.

  Po koncercie przejechaliśmy do swarzędzkiego Mc Donald’s a następnie udaliśmy się na film pt.: „Fernando” do kina „Helios”, w Gnieźnie. Pobyt w Poznaniu był sfinansowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „Razem” w Słowikowie. Wyjazd był naprawdę udany i przebiegał w rodzinnej atmosferze. Dziękujemy wszystkim rodzicom i Zarządowi SRW „Razem” za dofinansowanie i wspieranie naszych działań, dzięki czemu uczniowie mogą uczestniczyć w wielu ciekawych spotkaniach i wydarzeniach.

 

 

Opiekun Koła Flażoletowego - Maria Czech

 wraz z Gronem Pedagogicznym

i Dyrektor ZSP – Słowikowo Elżbietą Przybylską

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".