Odwiedziło nas 292344 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - WOŚP Orchowo - 2018

Zespół Flażoletowy ze Słowikowa zagrał na WOŚP w Orchowie a Drużyna zuchowo-harcerska częstowała grochówką.

 

   14.01.18r. uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, prowadzonego przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „Razem” w Słowikowie mieli wyjątkową okazję, aby zagrać na flażoletach podczas akcji społecznej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W darze na szczytny cel, dzieci zaprezentowały kilka utworów z towarzyszeniem instrumentów i śpiewu.

   Drużyna Zuchowo-Harcerska, która działa prężnie na terenie szkoły włączyła się ze sprzedażą grochówki wcześniej przygotowanej podczas zbiórki. Uczniów wspierały panie terapeutki ze Środowiskowego Domu Samopomcy w Słowikowie. Uczniowie uczestniczyli także w wielu atrakcjach przewidzianych z tej okazji. Była to doskonała okazja do przybliżenia uczniom i młodzieży znaczenia terminu „wolontariusz”: „to ktoś, kto robi coś dla przyjemności pomagania, nie dla pieniędzy”.

 

Przedstawiciele Grona Pedagogicznego

z ZSP – w Słowikowie

Zarząd i Członkowie SRW „Razem”

Terapeuci ŚDS ze Słowikowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".