Odwiedziło nas 292324 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

    24 stycznia 2018r. W Sali Wiejskiej w Słowikowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „Razem”, które prowadzi szkołę i przedszkole we współpracy ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Słowikowie

    Uroczystość odbyła się w godzinach od. 10.00 do 12.00 na Sali Wiejskiej w Słowikowie dla dzieci przedszkolnych, podopiecznych ŚDS i ich dziadków. Program artystyczny przygotowały panie z przedszkola.  Natomiast uroczystość dla dzieci szkolnych klasy 1- 7 odbyła się o godzinie 13:30. Pani Dyrektor Elżbieta Przybylska powitała przybyłych gości i złożyła serdeczne życzenia z okazji Ich święta. Na początek uczniowie koła flażoletowego prowadzonego przez Panią Marię Czech zagrało kilka utworów muzycznych. Później uczniowie koła tanecznego prowadzone przez Panią Annę Szmańdę i Iwonę Szczepańską, prezentując układy taneczne. Trzecim występem wokalnym przygotowali uczniowie klasy 6 i 7. Na zakończenie klasa 4 pod opieką Pani Magdaleny Pęczkowskiej przedstawiła trochę inaczej niż zwykle bajkę o Kopciuszku. Po występach wszyscy uczniowie zaśpiewali  wspólnie „100 lat„ dla przybyłych gości. Wnukowie wręczyli w ramach upominku własnoręcznie prezenty.

      Rodzice przygotowali na to spotkanie kawę oraz liczne ciasta i słodkości dla wszystkich uczestniczących w imprezie. Tradycyjnie pomogli bardzo dużo w obsłudze gości i podczas organizacji tej uroczystości, śmiało można powiedzieć, że na pomoc Rodziców zawsze placówka może liczyć. Oprawę muzyczną zapewnił DJ Kamil Borkowski, który przygrywał podczas uroczystości. Dziadkowie i wnukowie uczestniczyli także w wesołych konkursach. Spotkanie było bardzo wesołe i udane. To już kolejny rok, kiedy frekwencja uczestników spotkania była bardzo duża. Do dziś dzieci i dziadkowie wspominają swoją wspólną zabawę. Cieszymy się, że dostarczyliśmy wielu pozytywnych emocji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".