Odwiedziło nas 291632 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

      Już po raz IV w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Słowikowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski. Tegoroczne zmagania odbyły się pod hasłem „Miłość niejedno ma imię”. W rywalizacji wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych z Bielska, Orchowa, Słowikowa i Trzemeszna w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i IV-VII. Konkurs otworzyła dyrektor Elżbieta Przybylska, a jego prowadzącymi byli: Łukasz Zalewski – nauczyciel j. polskiego oraz Magdalena Pęczkowska – nauczyciel historii. Nad poprawnością czuwało jury w składzie: Janina Baranowska (ZS Trzemeszno), Elżbieta Maciejewska (emerytowany nauczyciel j. polskiego) oraz Mirosław Świerkot (inspektor z Urzędu Trzemeszna), które miało nie lada problem z wyborem laureatów – poziom zaprezentowany przez uczestników był bowiem bardzo wysoki. Po długich naradach ogłoszono wyniki.

                                                        

W kategorii I-III:

I miejsce: Franciszek Cierzniewski (SP Orchowo)

II miejsce: Paweł Zielazny (ZSP Słowikowo)

III miejsce: Magdalena Liberkowska (SP Nr 1 w Trzemesznie)

 

W kategorii IV-VII:

I miejsce: Dominika Dzikowska (ZSP Słowikowo)

II miejsce: Tomasz Smarzyk (ZSP Słowikowo)

III miejsce: Miłosz Kaniewski (SP Nr 1 w Trzemesznie)

 

Konkurs przygotowali: Łukasz Zalewski, Daria Lewandowska, Julita Szoszorek, Magdalena Pęczkowska i Paulina Wojciechowska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".