Odwiedziło nas 291508 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - Konkurs Plastyczny

    21 marca 2018r. w Urzędzie Miejskim w Trzemesznie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym, który cieszył się - przypomnijmy - rekordowym zainteresowaniem. Ocenianych było bowiem 157 prac. Nagrody wręczał Pan Burmistrz Dariusz Jankowski, Pani Sekretarz Edyta Kubiak i ja - jako organizator i pomysłodawca konkursu. Nie mógł być osobiście obecny pan Leszek Figaj, ale zaznaczył swoją obecność przekazując dla laureatów przygotowane upominki i przesyłając gratulacje, za co dziękuję.

    Decyzją Pana Burmistrza Dariusza Jankowskiego i za zgodą pana Dyrektora w Domu Kultury w środę 28 marca o godz. 12:00 odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy prac laureatów tego konkursu, a wystawę będzie można oglądać do połowy kwietnia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania DK i obejrzenia prac dzieci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".