Odwiedziło nas 291534 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

    25 maja 2018 na długo pozostanie nam w pamięci… Tegoż dnia w naszym przedszkolu odbyła się miła uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.

    Przygotowania do tego dnia trwały kilka tygodni, dzieci ćwiczyły śpiewanie piosenek, recytacje wierszyków. Sama uroczystość rozpoczęła się o godzinie 11tej.  Starsze przedszkolaki, 5,6-latki przygotowały wesoły skecz pod tytułem „Zamiana ról”, gdzie w humorystyczny sposób mogły wcielić się w role mam i tatusiów. Zakończeniem występów na scenie była przepiękna piosenka wykonana przez 3,4- latki oraz wspólny taniec chłopców z obydwu grup. Taniec przedszkolaków wywołał nie mały uśmiech na twarzach zgromadzonych gości. Nie obyło się również bez prezentów. Dzieci w czasie zajęć wykonywały wisiorki dla mam oraz breloczki dla tatusiów. Wszystko wykonane było z masy porcelanowej, ozdobionej metodą decupage. Po uroczystym odśpiewaniu Sto lat, dzieci pobiegły wręczyć prezenty oraz róże.

   Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez panie z przedszkola. Zadowolone Mamy i Tatusiowie ze szczerego serca dziękowały za przygotowanie tej jakże miłej i ważnej uroczystości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".