Odwiedziło nas 291392 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS

     Dnia 30 maja w sali wiejskiej w Słowikowie odbył się  Międzyprzedszkolny konkurs pt.  ”W świecie bajek, baśni i legend”- zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Słowikowie.

     Celem  konkursu było  dzielenie się swoją wiedzą na temat bajek, baśni i legend a także rozbudzenie zainteresowań czytelniczych i czerpanie przyjemności ze wspólnych zabaw.  Dwu osobowe zespoły grup m.in. z Przedszkola z Trzemeszna, Różanny, Bielska, Ostrowitego, Słowikowa i Orchowa zmierzyły się z wieloma zadaniami, które jak się okazało nie sprawiły im większej trudności. Wszystkie dzieci  w obecności Komisji konkursowej wykazały się ogromną wiedzą na temat bohaterów bajkowych oraz znajomości tytułów bajek, baśni i legend. Miały także wiele okazji do wspólnej zabawy i przeżywania pozytywnych emocji. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział w konkursie, nagrody  oraz słodki upominek. Uczestnikom serdecznie gratulujemy!

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".