Odwiedziło nas 292244 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - FLAŻOLECIŚCI W PARKU TRAMPOLIN W GNIEŹNIE

 

  15 września 2018r. odbył się dawno zaplanowanyi obiecany przez panią Dyrektor Elżbietę Przybylską wyjazd dla uczniów należących do Zespołu Flażoletowego, do „Parku trampolin” „JUMP WORLD” w Gnieźnie. Była to nagroda za aktywny udział w koncertach flażoletowych w minionym roku szkolnym: 2017/2018. Flażoleciści wystąpili 23 razy na przeróżnych koncertach z dużym efektem i aplauzem publiczności.

     Pobyt w parku trampolin sprawił uczniom wiele radości i fantastyczne przeżycia. Byliśmy tam 2 godziny skacząc i ciesząc się z takiej formy aktywności. Wspaniali trenerzy i opiekunowie parku nie odstępowali uczniów na krok, zapewniając im profesjonalne ćwiczenia i pokazy.

    Tradycyjnie - na zakończenie wyjazdu udaliśmy się do MC Donald’s, aby zregenerować siły. Będziemy z utęsknieniem czekać na kolejną wycieczkę.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".