Odwiedziło nas 290264 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - Zajęcia popołudniowe - Zagrajmy Razem

       Piątkowe popołudnie – 5.10.2018r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Słowikowie tętniło życiem. Pewnie zastanawiacie się Dlaczego?  Tego dnia rozpoczęły się zajęcia pozalekcyjne „Zagrajmy Razem”. Pierwsza grupa dzieci z klas I – II poznała trzy gry planszowe: Zły Pies, Jenga i Head band. Wszystkie gry były gramy zręcznościowymi.  Po dogłębnym poznaniu zasad uczestnicy zajęć stworzyli własną grę planszową – „Kto szybciej złowi rybki?”. Zaangażowanie było ogromne. Dzieci chętnie tworzyły swoje stawy i ryby. Wystarczył im tylko kolorowy papier, makaron, słomki i pisaki. Wspólne zawody okazały się również ciekawe – każdy chciał jak najwięcej złowić rybek. Zwycięzców było 3 – gratulujemy.

Kolejne zajęcia dla grupy starszej IV – VIII również odbyły się w miłym towarzystwie. Zagraliśmy w dwie gry planszowe: 5 sekund oraz na prośbę dzieci Head band. Następnie uczestnicy zajęć sami tworzyli labirynt ze słomek. Zadaniem dzieci było samodzielne zaplanowanie trasy labiryntu. Zadanie okazało się nie takie łatwe. Każdy musiał dokładnie zaplanować swoją trasę tak aby kulka mogła dotrzeć do mety. Wszyscy bardzo się zaangażowali w zajęcia za co serdecznie dziękuję.

Już teraz zapraszamy na kolejne comiesięczne spotkania przy grach planszowych pod hasłem „Zagrajmy Razem”, które odbędzie się 16 .11.2018r.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".