Odwiedziło nas 291513 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - Dzień Edukacji Narodowej i Pasowanie na ucznia klasy I

     Puk, puk to ja mały uczeń pierwszaczek

    12 października w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz Pasowania na Ucznia. Dzieci z klasy  pierwszej zaprezentowały swoje umiejętności w programie artystycznym, oklaskiwanym przez przybyłych nauczycieli, rodziców i gości. Po występie Pani Dyrektor dokonała aktu pasowania na ucznia. Pierwszoklasiści otrzymali dyplom, legitymacje oraz upominki od kolegów i koleżanek ze starszych klas.

 

   W tym dniu odbyła się również uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor w swoim przemówieniu podziękowała pracownikom szkoły za trud i zaangażowanie, życzyła dalszych sukcesów zawodowych oraz wręczyła nagrody jubileuszowe dla nauczycieli. W tym swój 25-letni Jubileusz pracy obchodziła Pani Dyrektor oraz pani Renata Szumera. Uczniowie piosenka, słowem oraz gra na flażoletach uświetnili ten wyjątkowy dzień. Uczniowie klasy VIII przygotowali Galę Orderów, którymi zostali odznaczeni nauczyciele oraz pracownicy obsługi. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli nauczycielom laurki oraz symbolicznego kwiatka. Po części artystycznej wszyscy uczniowie zaśpiewali dla nauczycieli gromkie „Sto lat” każdy z uczniów miał możliwość podziękować nauczycielom za trud i zaangażowanie oraz złożyć im osobiście serdeczne życzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 


Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".