Odwiedziło nas 291648 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - Ratujemy i Uczymy Ratować - Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca w Zespołe Szkolno-Przedszkolnym w Słowikowie

   16 października obchodziliśmy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji  jak co roku w połowie października nasza szkoła wzięła udział w biciu rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób. Celem akcji było wspólne promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy.

 W tym dniu uczniowie Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Słowikowie pod kierownictwem nauczyciela wychowania fizycznego pana Pawła Pilarskiego  uczestniczyli w tym przedsięwzięciu. Akcja odbyła się 16 października w Sali Wiejskiej w Słowikowie w godzinach od 12:00 do 12:30, które było kierowane głównie do klas I-III, starsi koledzy i koleżanki nie pozostali obojętni i dzielnie wspierali swoich młodszych przyjaciół. Ogółem uczestników było 68, (25 uczniów z klas I-III oraz 43 z klas IV-VIII). Uczniowie klasy ósmej mieli rolę koordynatorów tego wydarzenia.

 Na zakończenie uczniowie klas 1-3 otrzymali certyfikaty ukończenia kursu pierwszej pomocy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".