Odwiedziło nas 291404 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - Dyskoteka Halloween 2018

  30.10.2018r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Słowikowie, po zajęciach lekcyjnych, odbyła się dyskoteka szkolna z okazji Halloween. Udział w dyskotece nie był obowiązkowy, ale przybyła na nią spora ilość uczniów.

 

  Każde dziecko miało na sobie wspaniały, pomysłowy, a niekiedy niezwykle oryginalny strój. Nikt nie pojawił się bez przebrania, nawet organizatorki dyskoteki. W trakcie dyskoteki uczniowie mieli możliwość brania udziału w różnych konkurach i zabawach Halloweenowych. Jako pierwszy został rozstrzygnięty konkurs na najlepszy strój pt. The best Halloween costume”. Statuetkę za zajęcie I miejsca w kategorii klas I-III otrzymał Nikodem Kubasik (II miejsce – Katarzyna Gruszczyńska, III miejsce – Lena Wiszniowksa), natomiast w kl. IV-VIII statuetka powędrowała do Zosi Przybylskiej-Sikora (II miejsce – Aleksandra Kubacka, III miejsce – Dominika Dzikowska oraz Aleksandra Szumera). Poza tym było kilka zabaw dostosowanych do wieku uczestników np.: łowienie jabłek z misek z wodą bez użycia rąk, złapanie zębami jabłka wiszącego na nitce, trafianie kulkami do ,,dyniowych paszczy”, wykonywanie mumii z papieru toaletowego. Na dzieci czekały specjalnie przygotowane nagrody.

 

   Poza konkursami dzieci świetnie bawiły się przy muzyce przygotowanej przez ucznia kl. VIII (Tomasza Smarzyka), który wraz z kolegą (Mariuszem Sobkowiakiem) wspaniale spełnił się w roli DJ-a. Na uczestników czekała także niespodzianka – fotobudka, w której mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.Organizatorkami dyskoteki były: Paulina Wojciechowska, Monika Górna oraz Agnieszka Hartwich.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".