Odwiedziło nas 290288 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - Wyjazd do kina na filmu animowany pt.: ,, Hotel Transylwania "

 

   Dnia 8 listopada 2018 roku uczniowie klas 1-4 ZSP w Słowikowie pojechały na projekcje filmu animowanego pt.: ,, Hotel Transylwania 3” do Kina HELIOS w Gnieźnie. Głównym celem wyjazdu była integracja dzieci i wzmocnienie więzi koleżeńskiej, kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej (edukacja medialna) oraz kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscu publicznym oraz w środkach transportu.


   ,, Hotel Transylwania 3”  to komedia w której bohaterowie upiornie zabawnej bajki powracają! Tym razem Paka Draka wybrała się na ekskluzywne wakacje. Podróżowali luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.


  Po zakończonym seansie uczniowie wrócili do domów w doskonałych humorach z uśmiechem na twarzy. Wyjazd ten został zainicjonowany przez Samorząd Uczniowski koordynowany przez p. Annę Szmańdę a opiekę nad dziećmi sprawowały p.Maria Czech, p.Joanna Miśkiewicz i p.Iwna Szczepańska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".