Odwiedziło nas 290293 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - "Zagrajmy Razem"

"Dnia16.11.2018r. /Piątek/ w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Słowikowie odbyły się  drugie zajęcia pozalekcyjne „Zagrajmy Razem”. Młodsi uczestnicy zajęć poznali bardzo żarłocznego Kota Stefana. Starał się on zjeść wszystkie myszki znajdujące się na żółtym serze. Tylko najsprytniejsza myszka potrafiła mu uciec…. Bezwzględny Stefan „pożerał je” do czasu aż zabrakło mu miejsca w brzuchu…. W tej grze zręcznościowej wielokrotną zwyciężczynią zostawała Ola z 2 klasy – Gratulujemy. Następnie wszyscy zagraliśmy w zananą nam grę Jenga z zadaniami – m.in. uczestnicy opowiadali bajkę, skakali, robili pajacyki i wili się ja wąż. Było przy tym mnóstwo zabawy. Na zakończenie spotkania zagraliśmy w nową grę Carcason – budowaliśmy swoje miasto. Każdy mógł się poczuć jak właściciel pól, wiosek i dróg.

Trochę inaczej wyglądało spotkanie ze starszakami. Tam poznaliśmy trudną grę logiczną Red 7. Gra sowich rozmiarów nie wygląda na skomplikowaną, ale naprawdę taką była…. Po ciężkich zmaganiach na rozluźnienie zagraliśmy w Carcason i zrobiliśmy własną grę logiczną – „Kółko i krzyżyk”. Do jej zrobienia wykorzystaliśmy naturalne rzeczy – kamienie:)

Zapraszamy na kolejne zajęcia, które odbędą się 7.12.2018r. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".