Odwiedziło nas 291535 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - Andrzejki

 

   Andrzejki to święto znane od wieków i mające długą tradycję. Dawniej w andrzejkowy wieczór panny, które chciały jak najszybciej wyjść za mąż, wróżyły. Zwyczaj wróżenia pozostał, dawne wróżby odeszły w niepamięć, a na ich miejsce pojawiły się nowe. Andrzejki są ostatnim momentem na zabawę, tuż przed adwentem.

    Popularne andrzejki od dawien dawna są tradycyjnym wieczorem wróżb, pełnym magii, że tego dnia przyszłość otwiera swe tajemnice. 28 listopada w naszej szkole zorganizowano Andrzejki. Od godzin porannych w świat wróżb przeniosły się przedszkolaki oraz klasy I-III.  W tym bowiem dniu dzieci uczestniczyły w wielu wróżbach i zabawach. Andrzejki były wspaniałą okazją do dobrej zabawy w gronie koleżanek i kolegów. Wróżby pozwoliły dzieciom oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń. Andrzejkowa magia przeplatana była wesołymi tańcami. Zostały ufundowane słodkie upominki, aby radości było jeszcze więcej. Był to dzień pełen humoru i zabawy, który na długo pozostanie w pamięci dzieci. Niesamowite przepowiednie przyniosły uczniom wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".