Odwiedziło nas 290270 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - Mikołajki i ,,Wioska Świętego Mikołaja"

Z okazji Mikołajek – 6 grudnia - przedszkolaki wraz z klasą I udały się do magicznej wioski św. Mikołaja. Wioska znajduje się niedaleko Gniezna,  w Dziekanowicach. Mimo panującego chłodu udało nam się spotkać z Eskimosem oraz jego Elfami – Głuptaskiem i Śmieszkiem. To oni umilali nam dalszą część pobytu w wiosce. Wraz z elfami udaliśmy się do drewnianej chaty, gdzie odbywały się magiczne, świąteczne zajęcia. Podczas warsztatów wykonaliśmy bałwana oraz choinkę. Następnie udaliśmy się do tajemniczego labiryntu, na końcu którego znajdowała się tajemnicza komnata, w której elfy opowiedziały nam o tradycjach związanych z Bożym Narodzeniem.

A potem to już tylko zabawa na dmuchawcach, zamykanie w bańce mydlanej… Ale to jeszcze nie koniec. Ubraliśmy się ciepło by wyjść na zewnątrz… Tam czekało na nas igloo, a w środku – teatrzyk cieni, który opowiedział nam ciekawą historię o Mikołaju i elfach.

Ostatnim punktem podczas naszego pobytu w wiosce, była oddalona nieopodal igloo mała chatka. Mieszka w niej św. Mikołaj. Mieliśmy nie lada okazję spotkać się z Nim, uścisnąć Mu dłoń, opowiedzieć o swoich marzeniach. Ta wizyta na długo pozostanie dzieciom w pamięci.

 

Starszycz ucznów naszej szkoły odwiedził Święty Mikołaj :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".