Odwiedziło nas 292323 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - POZNAŃ - TEATR

9 grudnia, ten dzień na długo pozostanie nam w pamięci. Kolejnym wyjazdem w ramach projektu RODZINA TO PODSTAWA był Poznań. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od przejścia przez Rynek, gdzie odbywał się Jarmark Bożonarodzeniowy. Chociaż pogoda nie sprzyjała spacerom, jednak to nie przeszkadzało nam w podziwianiu konkursu Figur Lodowych. Udaliśmy się do Muzeum Czekolady. Tam w czasie warsztatów, mogliśmy zapoznać się z cyklem , w jakim powstaje czekolada, od ziarenka kakaowca, do wyrobu samej tabliczki. Ciekawie prowadzone zajęcia, podczas których wykonaliśmy własnoręcznie tabliczki czekolady z logo Poznania – Koziołki, dały nam wiele radości.

Punktualnie o 12;00 wysłuchaliśmy i mogliśmy zobaczyć tradycyjnego występu Koziołków Poznańskich, które ubrane były w mikołajowy strój.

Kolejnym punktem naszej wycieczki był Teatr Animacji. Tam mieliśmy okazję uczestniczyć – dosłownie – w przedstawieniu BOMBKA Z GWIAZDKĄ. Ciekawe i pełne humoru przedstawienie, w którym bohaterami byli pasażerowie pociągu, jadącego do Bożego Narodzenia. Polecamy…

Końcowym etapem naszego wyjazdu był po raz ostatni spacer, tym razem w godzinach wieczornych, przez Rynek. Lodowe figury, podświetlone, dawały nie lada efekt, który mogliśmy podziwiać. Cudownie oświetlone, świątecznie stoiska jarmarku, gdzie mogliśmy dokonać ostatnich zakupów pamiątek, ozdób świątecznych, sprawiły, że przenieśliśmy się w magiczny czas świąt.

Zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do Słowikowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".