Odwiedziło nas 291403 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - JASEŁKA 2018

 

  W tym roku przedstawienie jasełkowe zostało przygotowane przez dzieci, które uczestniczą w projekcie Rodzina to Podstawa, z gościnnym udziałem uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego. 20 grudnia mieliśmy okazję wystąpić z przedstawieniem dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Słowikowie, a dzień później naszą publicznością byli uczniowie, Rodzice, nauczyciele, Pani Dyrektor oraz zaproszeni gości. Sala Wiejska była wypełniona po same brzegi. Magiczne kolędy w wykonaniu zespołu Flażoletowego, potem przedstawienie jasełkowe, a na koniec tańce w wykonaniu uczniów naszej szkoły – to wszystko było nie lada atrakcją, która wprowadziła nas w magiczny czas świąt.

Na koniec miały miejsca rozstrzygnięcia wielu konkursów, między innymi BAJU BAJ W ŚWIECIE BAJEK, konkurs  IDOLA, konkurs na  SZOPKĘ BETLEJEMSKĄ, konkurs na OZDOBĘ CHOINKOWĄ.


   Specjalne podziękowania za przygotowanie flażolecistów należą się pani Marii Czech, za przygotowanie występów tanecznych – pani Agnieszce Kotońskiej i pani Justynie Kubalewskiej oraz za przygotowanie przedstawienia jasełkowego Pani Joannie Miśkiewicz, pani Renacie Goińskiej oraz za pomoc w zrobieniu dekoracji sceny pani Joannie Schillak.

A szczególnie dziękuje dzieciom, niektóre z nich miały okazję pierwszy raz wystąpić przed tak szeroką publicznością.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".