Odwiedziło nas 292339 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - Flażoleciści świętują ,,Walentynki"

14 lutego 2019r. uczestnicy Koła Flażoletowego postanowili uczcić Dzień Świętego Walentego – patrona zakochanych. Tydzień wcześniej na zajęciach zorganizowali losowanie i przygotowali się do zabawy „Cichy Przyjaciel”, którą przeprowadzili w „Walentynki”. Każdy uczeń wylosowanej osobie przygotował mini upominek, na który składały się życzenia, słodkości i mały drobiazg rzeczowy. W Dzień św. Walentego spotkaliśmy się zwyczajowo na Kole..……., ale zamiast gry na flażolecie wzięliśmy udział we wspaniałej zabawie z konkursami i słodkim poczęstunkiem, który składał się z pysznych mufinek, ubranych w serduszka oraz cudownie słodkim bloku czekoladowym z herbatnikami. Uczniowie podzieleni na grupy wzięli udział w konkursie muzycznym pt. „Jaka to melodia?”, odpowiadali na pytania quizu wiedzy o „Dniu Zakochanych”, układali puzzle postaci „zakochanych bohaterów filmowych i literackich” a na koniec odbyło się dmuchanie na czas baloników serduszkowych.

     Śmiechu i wybuchów radości było wiele !!! Jak zwykle nie zdążyliśmy przeprowadzić wszystkich zabaw, ale spotkanie było bardzo sympatyczne i pozwoliło wprowadzić uczniów w miłą atmosferę Święta Zakochanych. Na zakończenie spotkania wręczono upominki „Cichego przyjaciela”, które były dla wielu uczniów wielkim zaskoczeniem ???? Cieszymy się, że mogliśmy tym spotkaniem sprawić radość i wyzwolić uśmiech wśród dzieci Koła Flażoletowego.

      Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu tego spotkania.

 

Opiekun Koła – Maria Czech

 

 

 

 

 

 

 

 


Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".