Odwiedziło nas 292357 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - ,,Zagrajmy Razem w Dzień Kobiet"

 

   Już za nami kolejne, piątkowe spotkanie przy grach planszowych „Zagrajmy Razem”. Tego dnia 8.03.2019r. dzieci z klas I-III poznali  nową, zabawną i bardzo ładnie wydaną grę planszową „Dixit”. Początkowo gra wydawała się bardzo łatwa, jednak przy dłuższym graniu uczestnicy zorientowali się, że wymaga od nich trochę  większego sprytu. Następną grą, w którą wspólnie zagraliśmy było „Tabu”. Co prawda karty do gry pochodziły z innej gry planszowej, jednak zasady były identyczne co w grze „Tabu”. Tutaj gracze starali się jak najszybciej opowiedzieć o rysunku znajdującym się na wylosowanej karcie. Dla wytrwałych były do dyspozycji poznane już na wcześniejszych spotkaniach gry zręcznościowe „Kot Stefan”, Zły Piec” oraz „Piranie”. 

 

   Podczas popołudniowego spotkania ze starszymi został rozegrany turniej o „Mistrza Planszówek”. Uczestnicy spotkania zmagali się w grze logiczno-przygodowej „Colt Ekspres”. Przenieśliśmy się na dziki zachód i walczyliśmy o jak największą zdobycz (diamenty i worki z pieniędzmi). Wygrywał najsprytniejszy i najzwinniejszy.  Początkowo gra wydawała się skomplikowana, ale po rozegraniu pierwszej testowej rundy wszystko się rozjaśniło. Zagrywki były bardzo emocjonujące, każdy chciał wygrać…. Po dość długich zmaganiach wyłonili się zwycięzcy:

I miejsce Hanna Pęczkowska - GRATULUJEMY               

II miejsce Jowita Pilarska

III miejsce Zosia Przybylska – Sikora

IV miejsce Zosia Zielazna

V miejsce Dominika Dzikowska

VI Kornelia Witkowska

VII Nadia Kostyszyn

VIII Marysia Kurowska

 

  Każdy uczestnik spotkania otrzymał pamiątkowy dyplom, słodki upominek i podkładki pod kubek. Dziękuję za granie w gry planszowe w myśl zasady fair-play!!!!

 

Już teraz zapraszamy na kolejne comiesięczne spotkania przy grach planszowych pod hasłem „Zagrajmy Razem”, które odbędzie się 12 .04.2019r.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".