Odwiedziło nas 291417 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej 2019

22.03.2019r. w naszej szkole odbyła się V edycja Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej pt. ,,Let’s sing in English”. Konkurs, jak co roku, cieszył się dużym zainteresowaniem. Przygotowane wcześniej piosenki zaprezentowali uczniowie z 5 szkół: Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bielsku, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Orchowie, Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzemiesznie, Szkoły Podstawowej w Czerniejewie oraz naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słowikowie.

    Uczestnicy wystąpili w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii klas I-III udział wzięło 9 uczestników, natomiast w kl. IV-VIII – 17. Poziom jak zawsze był bardzo wysoki
i nasze niezależne jury miało nie łatwe zadanie. W pracach komisji konkursowej wzięli udział: p. Michał Wysocki, p. Rafał Nawrocki, p. Piotr Kubalewski oraz p. Elżbieta Maciejewska, która została przewodniczącą jury.

 

W kategorii kl. I-III przyznano 3 miejsca:

I miejsce – Anna Skrzypczak

II miejsce – duet: Joanna Pilarska i Maja Sobecka

III miejsce – Kamila Kryszak

 

W kategorii kl. IV-VIII:

I miejsce – Marta Majchrzak

II miejsce – Jagoda Szymkowiak

III miejsce - Martyna Walichnowska

 

 Jury przyznało uczestnikom także wyróżnienia. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy za udział w konkursie i drobne upominki.

Organizatorki:

Paulina Wojciechowska

Małgorzata Przybylska - Kamińska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".