Odwiedziło nas 291420 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS W ŚWIECIE BAJEK, BAŚNI I LEGEND

      Dnia 31 maja w sali wiejskiej w Słowikowie odbył się  Międzyprzedszkolny konkurs pt.  ”W świecie bajek, baśni i legend”.

   Celem  konkursu było  dzielenie się swoją wiedzą na temat legend a także rozbudzenie zainteresowań czytelniczych i czerpanie przyjemności ze wspólnych zabaw.  Dwuosobowe zespoły grup m.in. z Przedszkola z Trzemeszna, Bielska, Słowikowa i Orchowa zmierzyły się z wieloma zadaniami, które jak się okazało nie sprawiły im większej trudności. Wszystkie dzieci  w obecności Komisji konkursowej wykazały się ogromną wiedzą na temat legend, takich jak: LEGENDA O POPIELU, LEGENDA O POZNAŃSKICH KOZIOŁKACH, LEGENDA O HEJNALE MARIACKIM, LEGENDA O WARSIE I SAWIE, LEGEBDA O BAZYLISZKU, LEGENDA O LECHU , CZECHU I RUSIE, LEGENDA O TORUŃKICH PIERNIKACH. Miały także wiele okazji do wspólnej zabawy i przeżywania pozytywnych emocji.

   Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział w konkursie, nagrody  oraz słodki upominek. Uczestnikom serdecznie gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".