Odwiedziło nas 291424 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - Wycieczka do Szklarskiej Poręby

W dniach 01.06-06.06.2019r. odbyła się sześciodniowa wycieczka
do Szklarskiej Poręby. Uczestniczyło  w niej 46 osób – uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słowikowie wraz z rodzicami. Każdy dzień wycieczki był z góry przemyślany i zaplanowany. Dzieci nie tylko zwiedzały
i odpoczywały. Dodatkowe atrakcje każdego dnia, po powrocie do miejsca zakwaterowania, zapewniała im p. Justyna Kubalewska.

Pierwszego dnia, po wyjeździe o 6.00 spod szkoły, dzieci zwiedzały Panoramę Racławicką. Kolejnego dnia uczestnicy udali się na pieszą wycieczkę, podczas której mieli okazję zobaczyć Wodospad Kamieńczyka, Śnieżne Kotły, Źródła Łaby oraz wejść na Szrenicę.

Trzeciego dnia wszyscy pojechali do Skalnego Miasta, gdzie zwiedzali park wraz z przewodnikiem. 

Czwarty dzień wycieczki zaczął się od przejazdu do wyciągu krzesełkowego na Kopę. Następnie dzieci wraz z opiekunami i rodzicami weszły na Śnieżkę, z której schodzili przez kocioł polodowcowy do schroniska ,,Samotnia”. Przeszli przez polanę Bronka Czecha i zwiedzili kościół Wang.

Przedostatniego dnia uczestnicy wyjechali do Karpacza, zwiedzali miasto, mieli okazję jeździć na torach saneczkowych i zwiedzić Stację Ratunkową GOPR w Karpaczu.

Szóstego dnia wszyscy zwiedzali ZOO we Wrocławiu. Po zwiedzaniu
i posiłku wszyscy uczestnicy wycieczki zmęczeni, ale pełni wrażeń
i pozytywnych emocji udali się w drogę powrotną do domu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".