Odwiedziło nas 291546 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - DZIEŃ BABCI I DZIADKA

STOWARZYSZENIOWA UROCZYSTŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA W SŁOWIKOWIE !!!

23.01.15r. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „Razem”, które prowadzi szkołę i przedszkole we współpracy ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Słowikowie zorganizowało uroczyste spotkanie Dziadków i wnuków.

Wspólna biesiada odbyła się w godzinach od 12.00 do 15.00. Pani Dyrektor Elżbieta Przybylska powitała przybyłych gości i złożyła serdeczne życzenia z okazji Ich święta. W imieniu dzieci, seniorów przywitała przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Wiktoria Kupś z klasy 4 i zapowiedziała występy poszczególnych klas z programem artystycznym.

Na początek uczniowie zaprezentowali „Krakowiaka”, który wszystkich wprowadził w wesoły nastrój. Zespół otrzymał gromkie brawa od uczestników spotkania. Dalej były wiersze, piosenki, scenki humorystyczne i gromkie „100 lat „ dla przybyłych gości. Wnukowie wręczyli w ramach upominku „koszyczki z cukierkami”.

Gdy wnukowie ściskali kochanych Dziadków i wręczali upominki wjechał na salę olbrzymi tort z racami, jako słodki upominek od organizatorów uroczystości, który zamówiła specjalnie pani dyrektor Elżbieta Przybylska.

Rodzice przygotowali na to spotkanie kawę oraz liczne ciasta i słodkości dla wszystkich uczestniczących w imprezie. Tradycyjnie pomogli bardzo dużo w obsłudze gości i podczas organizacji tej uroczystości, śmiało można powiedzieć, że na pomoc Rodziców zawsze placówka może liczyć.

 Oprawę muzyczną zapewnił zespół muzyczny z Trzemeszna, który przygrywał podczas biesiady. Dziadkowie i wnukowie uczestniczyli także w wesołych konkursach, które prowadziła pani Kamila Gonicka – terapeuta ŚDS. Był taniec z kapeluszem, dziadkowie odgadywali głos swego wnuka/wnuczki, tańczyli na składanej kolejno gazecie, zwijali włóczkę na czas oraz uczestniczyli w wyborach: „Miss Babcia i Mister Dziadek”. 

Spotkanie było bardzo wesołe i udane. To już kolejny rok, kiedy frekwencja uczestników spotkania przekracza setkę. Do dziś dzieci i dziadkowie wspominają swoją wspólną zabawę. Cieszymy się, że dostarczyliśmy wielu pozytywnych emocji.

Organizatorzy:

Zespół Szkolno-Przedszkolny i ŚDS

w Słowikowie

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".