Odwiedziło nas 292243 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - UROCZYSTE ROZDANIE NAGRÓD

Uroczyste wręczenie nagród

Najmłodsi uczniowie z klasy pierwszej, drugiej i trzeciej uczestniczyli w olimpiadzie ogólnopolskiej - ,,Olimpusku’’.  Zorganizowanej olimpiady w naszej szkole zajęła się p. Iwona Szczepańska ( nauczyciel edukacji, wczesnoszkolnej) i p. Sylwia Leszczyńska (nauczyciel j. angielskiego). Olimpiada OLIMPUSEK sesja zimowa odbyła się 8 stycznia 2015r.Przeznaczona była dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej i polegała na rozwiązaniu zintegrowanego sprawdzianu zróżnicowanego na klasy. Treść sprawdzianu uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno - przyrodniczej i matematycznej. Natomiast olimpiada OLIMPUSEK sesja zimowa z języka angielskiego odbyła się 9 stycznia 2015 r. Przeznaczona była dla uczniów klas I - III szkoły podstawowej. Olimpiada pozwoliła uczestnikom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów. Każdy test konkursowy składał się z 21 pytań. W pierwszej olimpiadzie swoją wiedzę i umiejętności sprawdziło 13 uczniów: 4 z klasy I, 4 z klasy II i 5 z klasy III. W drugiej natomiast wzięło udział 5 uczniów: 1 z klasy I, 1 z klasy II i 3 z klasy III. Wyniki uczniów przedstawiają się bardzo dobrze. Wśród uczestniczących wyłonionych zostało 2 laureatów. Z języka angielskiego Zosia Przybylska - Sikora z klasy I zajęła 9 miejsce. Z edukacji wczesnoszkolnej natomiast Nikola Kujawa z klasy II na miejscu 14. Wyniki cieszą jeszcze bardziej, gdy weźmie się pod uwagę liczbę  uczestniczących osób w zorganizowanej olimpiadzie. Ogólne statystyki przekazane do naszej szkoły przedstawiają się następująco:

j. angielski - klasa 1 - 2340 uczestniczących;

j. angielski - klasa 2 - 3958 uczestniczących;

j. angielski - klasa 3 - 45556 uczestniczących;

e. wczesnoszkolna - klasa 1 - 4835 uczestniczących;

e. wczesnoszkolna - klasa 2 - 5473 uczestniczących;

e. wczesnoszkolna - klasa 3 - 4826 uczestniczących.

Pozostałe miejsca naszych uczniów są wysokie: 18, 23, 26, 31, 32, 35, 37, 38,40, 41, 50. Każdy uczestnik utrzymał od organizatora olimpiady odpowiednio dyplom laureata bądź uznania. Gratulujemy i życzymy sukcesów!

 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".