Odwiedziło nas 290437 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - DZIEŃ MAMY

Wszystkim Mamom w Dniu Ich Święta, w imieniu Całego Grona Pedagogicznego i Zarządu Stowarzyszenia Rozwoju Wsi ,,RAZEM’’ , z całego serca życzymy długich lat w zdrowiu, szczęścia, wszelkiej pomyślności oraz bezustannej pamięci i miłości swoich dzieci nie tylko dzisiaj, ale i w każdym innym dniu. Niech ten czas wypełnia się radością i poczuciem rodzicielskiego spełnienia, a uśmiech zawsze gości na Waszych ustach.

 

 

DZIEŃ MATKI

w klasie „0”

Niepublicznego Przedszkola w SŁOWIKOWIE, prowadzonego przez

 Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „Razem”.

 

26 maja 2015r. w godz. 11.30-14.00, w ZSP, w Słowikowie odbyło się spotkanie klasowe dla mam dzieci z klasy zero. Uroczystość przygotowały: wychowawca: Maria Czech i nauczyciel wspomagający pani Anna Szmańda. W darze dla swoich kochanych mam uczniowie przygotowali laurki oraz słodki poczęstunek. Dzień wcześniej upieczono z pomocą pani Danuty Witkowskiej (mamy jednej z uczennic-Kornelii) bardzo zdrowe ciasteczka owsiane z bakaliami i nasionami słonecznika oraz dyni. Uroczyste spotkanie rozpoczęto prezentacją zdjęć, przedstawiających codzienną pracę dzieci oraz ich udział w uroczystościach i imprezach szkolnych.Pokaz slajdów przygotowała pani Anna Szmańda. Następnie uczniowie wystąpili z krótkim programem artystycznym i scenkami humorystycznymi. Druga część spotkania mniej oficjalna, rozpoczęła się od masażu, wykonanego rączkami dzieci. Wszystkie przybyłe tego dnia - mamy odnalazły się na portretach, wykonanych przez dzieci podczas zajęć. Wiele emocji wzbudził także „Kuferek” z zadaniami w środku, które dzieci wykonywały z dużym zaangażowaniem. Najwięcej jednak uwagi skupiono na zabawie pt.: „Co wiem o mamie?-Co mama wie o mnie?”. Wzięły w niej udział wszystkie mamy z pociechami, które szczerze odpowiadały na zadawane pytania. Radości i uśmiechu dzieci i ich mam było tego dnia bardzo dużo. Spotkanie zakończyło się zabawami ruchowymi ze śpiewem i postanowieniem ponownego spotkania.

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".