Odwiedziło nas 291907 użytkowników
AktualnościInformacje o stowarzyszeniuGaleriaMateriały do pobraniaKontakt
Galeria

Galeria zdjęć - DZIEŃ MAMY U PIERWSZOKLASISTÓW

W środę 27 maja klasa pierwsza zorganizowała dzień mamy. Pierwszoklasiści przygotowali przedstawienie oraz upominki i konkurencje dla mam. Radości nie było końca.
Natomiast w piątek 29 maja odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej "LET"S SING". Jego pomysłodawczynia była nauczycielka języka angielskiego p. Sylwia Leszczyńska. Cała impreza odbyła się na Sali Wiejskiej. KOnkurs przeprowadzony został w dwóch kategoriach wiekowych. Pierwsza klasy I-III a druga klasy IV-VI. W konkursie wzięły udział dzieci ze szkół takich jak: Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bielsku , Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orchowie, Szkoła Podstawowa z Trzemeszna oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Słowikowie.Łączna liczba uczestników to 26. Dzieci zaprezentowały wysoki poziom swoich umiejętności, widzowie czuli się jak na eliminacja ch do Mam Talent :)
Wyniki z I kategorii wiekowej:
I miejsce - Wiktoria Grylewicz
II miejsce - Hanna Kulas
III miejsce - Oliwia Dulik i Kinga Kuczyńska
 
II kategoria wiekowa:
I miejsce - remis Klaudia Michalak i Katarzyna Zwolińska
II miejsce - Antoni Mikuła i Milena Wiśniewska
II miejsce - Joanna Zielińska.
 

Partnerzy Stowarzyszenia

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".